Výnosnost: 5 - 30 % p.a.

Uschovejte si snadno v peněžence ANSFOND
 TOKENY
a my Vám za to každý měsíc zašleme odměnu na bankovní účet.
Roční zisk se pohybuje od garantovaných 
5% až do 30% p.a.
Snadné vyřízení ONLINE podloženo smlouvou o úschově

Odpovědi na časté otázky naleznete níže na této stránce

Stačí uschovat v peněžence ANS TOKENY, elektronicky podepsat smlouvu o jejich úschově

 a uhradit částku vratné kauce, po obdržení tokenů do peněženky klienta je hotovo, nyní začínáte vydělávat vč. garance minimálního zisku

Bezpečný, dlouhodobý a snadný způsob zisku - úschova ANS TOKENŮ, které jsou součástí reálného, ověřeného a fyzického projektu fungujícího od r. 2015.
Vše podloženo jednoduchou smlouvou o úschově.


MĚSÍČNÍ výplata zisků za úschovu ANS TOKENŮ přímo na bankovní účet s měsíčním informačním emailem, po celou dobu zůstáváte v dění a součástí našeho reálného projektu.


OBJEDNÁVKA ÚSCHOVY ANS TOKENŮ SE ZISKEM 5%-30% p.a.


Chcete se zeptat na něco co jste na stránkách nenašel/a ? Vyplňte prosím formulář, budeme Vás v nejkratší možné době kontaktovat zpět. 


FAQ - ČASTÉ OTÁZKY

1) Jakou mám zvolit peněženku?
Doporučujeme ověřenou peněženku METAMASK, kde můžete mít ETH a zároveň i přidat náš Token. Jak na to, naleznete na tomto odkaze nebo nás kontaktujte.

2) Plánujete umístit ANSFOND TOKEN na burzu?
Neplánujeme, k tomu budou určeny jiné projekty společnosti.

3) Čím jsou ANSFOND TOKENY JIŠTĚNY?

Klient, který chce ANSFOND TOKENY uschovat a získávat zhodnocení, hradí jistinu formou VRATNÉ KAUCE, tzn. 1 TOKEN = 1 Kč kauce.

Příklad:
Schovatel chce uschovat a získávat odměnu z 100 000 ANS TOKENŮ, obě strany online podepíší smlouvu o úschově a složitel zašle fakturu na úhradu vratné kauce ve výši 100.000,-Kč, po přijetí platby kauce zašle složitel na uvedenou peněženku schovatele 100 000 ANS TOKENŮ, do konce následujícího kalendářního měsíce a každý další měsíc zašle složitel klientovi na bankovní účet smluvní odměnu za úschovu.
Po uplynutí 5 leté smlouvy o úschově schovatel vrátí zpět 100 000 ANS TOKENŮ na peněženku složitele a složitel vrátí zpět bankovním převodem na účet schovatele 100.000,-Kč ve výši vratné kauce.

Celkový možný zisk z 5 leté smlouvy při úschově 100 000 ANS TOKENŮ:
25.000,-Kč - 150.000,-Kč (5-30% p.a.) + vrácení kauce 100.000,-Kč.


4) Co ovlivňuje celkový roční zisk 5-30% p.a.?

Každý klient uschovávající ANS TOKENY je pravidelně měsíčně informován skrze emailový newsletter o činnosti našeho projektu (nákupy nových aut k pronájmu, podařené obchody, nové spolupráce, vývoj ... ) na základě těchto informací vyhodnotíme výši odměn, kterou schovatel získá. Odměna ve výši 5% p.a. je garantovaný zisk s měsíční výplatou, mimořádné odměny v celkové výši se smluvní odměnou se pohybují 5-30% p.a., mimořádné odměny jsou vypláceny po každém ukončeném 1 smluvním roce.

5) Jak se týká vývoj projektu ANS TOKENŮ a odměny za úschovu?

ANS TOKEN je pro nás "zrcadlem" fungování projektu, pokud se projektu daří a má úspěšné obchody, ANS TOKEN má pro nás větší aktuální i budoucí hodnotu a vyplatíme klientovi větší zisk za jeho držení. Úschova ANS TOKENŮ u klientů je pro nás velmi důležitá pro budoucí plány společnosti a jiné projekty, díky tomu dokážeme klientům poskytnout takto vysoké zisky při zachování malého rizika.

6) Může se stát, že klient nebude mít žádný zisk?

Ne, nejedná se o investování, máte platnou smlouvu o úschově ANS TOKENŮ s garancí zisku minimálně ve výši 5% p.a. až 30% p.a. formou mimořádných odměn.
Uvedená minimální a nepravděpodobná výše počítá s poměrně neúspěšným scénářem všech obchodů, i za těchto okolností jsme ale schopni vyplácet min. 5% p.a. za držení našich
ANS TOKENŮ, věříme, že můžete počítat s daleko větší odměnou.

7) Lze předčasně ANS TOKENY vrátit?

Ano, smlouvu lze ukončit dohodou obou stran, nicméně je důležité počítat s tím, že držením ANS TOKENŮ obě strany souhlasí s časovým obdobím na 5 let, je tedy možné, že domluvení datumu vrácení ANS TOKENŮ a vrácení kauce je vždy podle aktuální obchodní situace projektu.

8) Platím vám nějaké vstupní a výstupní poplatky?

Ne, neplatíte. Pouze při odeslání ANS TOKENŮ zpět je nutné uhradit drobný poplatek blockchainové síti při odeslání, tzv. "gas fee".
My klientům neúčtujeme žádné poplatky.

9) Mohu si uložit Tokeny na burzu např. na Binance, Bitstamp, Bitpanda, Kraken nebo jiné burze?

Tento krok nedoporučujeme, s největší pravděpodobností přijdete o všechny odeslané tokeny, komunikace a náhrada zpět je velmi složitá a není zaručena, doporučujeme tokeny držet v peněžence METAMASK nebo HW peněžence.

10) Vyplácíte zisk i v kryptoměnách ETH, BTC.. ?

Ne, z důvodu volatility trhu by mohlo docházet v určitých obdobích i k záporným hodnotám, zisk z úschovy vyplácíme pouze v Kč na bankovní účet, pokud má klient zájem držet zisky v kryptoměnách, musí si je sám směnit a obchodovat dle svého uvážení.
Naším cílem je dodržení uvedených zisků a spokojenost klientů bez zbytečného rizika.

11) Ve formuláři potřebujete i adresu peněženky Metamask, jak ji založím?

Návod na založení Metamask peněženky a přidání ANS TOKENU
je na této stránce (nové vyskakovací okno): ODKAZ

Případně nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme.


Upozornění: ANS TOKEN nemá spojitost s alternativním investičním fondem který je také informačně popsán na těchto webových stránkách.

V České republice jsou všechny kryptoměny legální.
Z pohledu státních orgánů jsou kryptoměny považovány za nehmotný movitý majetek.
Česká národní banka je totiž coby peněžní prostředky neuznává.
Nákup a prodej kryptoměn tedy nepovažuje za platební službu.
Kryptoměny nejsou z pohledu ČNB virtuálními penězi, cizí měnou a ani je nelze považovat za obdobu cenného papíru.