Pravidelná investice od 1.000,-Kč / měs.


Tato investice je skvělý způsob jak začít s investováním v bezpečných částkách a zařadit náš projekt do svého investičního plánu a portfolia.

Díky spolupráci s vybranými kvalifikovanými profesionálními poradci, kteří pracují nezávisle, Vás dokážeme propojit a pomůžeme tak vytvořit bezpečnou cestu pro investice a další služby - naprosto zdarma v rámci našich služeb pro investory.  • Výnos od 5 do 30% p.a. při min. investici 1.000,-Kč / měs.
    Výnos od 10 do 30% p.a. při min. investici 10.000,-Kč / měs.
  • Měsíční výplaty výnosů na bankovní účet
  • Měsíční reporty o činnosti projektu
  • Investiční horizont 5 let
  • Po ukončeném horizontu možnost vrácení vkladu nebo obnovení smlouvy
  • Jste spokojeni? Za každé doporučení Vám náleží odměna
  • BEZ VSTUPNÍCH POPLATKŮ
  • VIP poradenské nezávislé služby ZDARMA

Jak to funguje?

Pro zjednodušení celého procesu tato investice funguje na základě úschovy našich ANS tokenů které Vám alokujeme, tím dojde k jejich úschově za kterou měsíční vyplatíme výnos.
Po vyplnění formuláře níže Vás budeme kontaktovat a domluvíme postup konzultace a uzavření smlouvy (elektronicky/osobně).FAQ - ČASTÉ OTÁZKY


1) Plánujete umístit ANSFOND TOKEN na burzu?
Neplánujeme, k tomu budou určeny jiné projekty společnosti.

2) Co ovlivňuje celkový roční výnos?

Jednotlivě stupně výnosů jsou závislé podle výše a typu investice klienta.
Proč? Protože v případě větších objemů investic dokážeme přesněji naplánovat strategii pořizování nových aut skladem a plnění objednávek za daný finanční rámec.
Menší objem financí můžeme přidat k ostatním prostředkům a jakmile dosáhneme potřebné částky tak můžeme pořídit auto nebo vyřídit objednávku. Tato cesta je méně plánovatelná a v menším množství, proto je i méně výnosná.

Každý klient uschovávající ANS TOKENY je pravidelně měsíčně informován skrze emailový newsletter o činnosti našeho projektu (nákupy nových aut k pronájmu, podařené obchody, nové spolupráce, vývoj ... ).

3) Jak se týká vývoj projektu ANS TOKENŮ a odměny za úschovu?

ANS TOKEN je pro nás "zrcadlem" fungování projektu. Úschova nebo alokace ANS TOKENŮ u klientů je pro nás velmi důležitá pro budoucí plány společnosti a jiné projekty, díky tomu dokážeme klientům poskytnout takto vysoké zisky při zachování malého rizika.

4) Může se stát, že klient nebude mít žádný zisk?

Ne, nejedná se o investování, máte platnou smlouvu o úschově ANS TOKENŮ s garancí výnosu minimálního výnosu podle typu a výše investice.
Uvedená minimální a nepravděpodobná výše počítá s poměrně neúspěšným scénářem všech obchodů, i za těchto okolností jsme ale schopni vyplácet stanovené minimum za držení našich ANS TOKENŮ, věříme, že můžete počítat s daleko větším výnosem.

5) Lze předčasně ANS TOKENY vrátit?

Ano, smlouvu lze ukončit dohodou obou stran, nicméně je důležité počítat s tím, že držením ANS TOKENŮ obě strany souhlasí s časovým obdobím na 5 let, je tedy možné, že domluvení datumu vrácení ANS TOKENŮ a vrácení kauce je vždy podle aktuální obchodní situace projektu.

6) Platím vám nějaké vstupní a výstupní poplatky?

Ne, neplatíte. Pouze při odeslání ANS TOKENŮ zpět je nutné uhradit drobný poplatek blockchainové síti při odeslání, tzv. "gas fee".
My klientům neúčtujeme žádné vstupní ani výstupní poplatky.


7) Vyplácíte zisk i v kryptoměnách ETH, BTC.. ?

Ne, z důvodu volatility trhu by mohlo docházet v určitých obdobích i k záporným hodnotám, zisk z úschovy vyplácíme pouze v Kč na bankovní účet, pokud má klient zájem držet zisky v kryptoměnách, musí si je sám směnit a obchodovat dle svého uvážení.

Naším cílem je dodržení uvedených zisků a spokojenost klientů bez zbytečného rizika.